У США представники адміністрації президента заперечили зв'язки глави держави із російською стороною.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідповідні дані опубліковані на офіційному ресурсі Білого дому.
За словами прес-секретаря Шона Спайсера, жодних офіційних підтверджень будь-якого впливу на діяльність Дональда Трампа з боку РФ на даний час немає, тому республіканець "не мусить спростовувати те, чого насправді немає".
Він додав, що президент відкрито розповідав про свої зустрічі із Володимиром Путіни, тому говорити про його зацікавленість у співробітництві не можна.
Крім того, американські ЗМІ, на думку Спайсера, посилалися виключно на анонімні джерела, коли оприлюднили подібні факти, тому перш за все варт дізнатися – звідки вони отримали таку інформацію.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що факт впливу Росії на результат виборів у США та подальшу політику Дональда Трампа підтвердили співробітники американської розвідки. За даними спецслужб, взаємодія республіканця із Володимиром Путіним суперечить нормам, адже не схожа на звичайний діалог між урядами двох країн.