Вчора ввечері у бельгійській столиці Брюсселі було масове відключення світла. У мережі опублікували фото аномального темного мегаполісу з висоти пташиного польоту.

Масштабний блекаут трапився близько 22:45 за місцевим часом. Перед цим електроенергію вимикали в окремих районах міста. У поліції повідомили, що темрява ніяк не вплинула на обстановку - на вулицях було спокійно.

Читайте також: Більша частина Лівії залишилася без електрики

Влада Брюсселю заспокоїла мешканців, повідомивши, що блекаут не є наслідком теракту. За попередніми даними, збій стався на електростанції Схарбек у північно-схіжній частині міста.

Популярні новини зараз
Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК ПФУ попередив пенсіонерів, субсидіантів та пільговиків: потрібно зробити у 10-денний термін Нова хитрість від ТЦК: українців таємно ставлять на облік в інших регіонах - згоди не питають Пенсіонерам виплатять суттєву надбавку: від чого залежить сума
Показати ще

Усього без світла залишились близько 200 тисяч мешканців бельгійської столиці. У деяких будівлях ЄС, включаючи Європейську раду і штаб-квартиру Європейської Комісії, проблеми з електропостачанням вирішили.

Як повідомляв портал "Знай.ua", представників оператора мережі електропостачання Elia повідомили, що подачу енергії у Брюсселі відновлять протягом шести годин.