Бойовики ІГІЛ не знають законів шаріату

поділитись
Жоден чоловік старше 60 років не захотів приєднатися до організації ІГІЛ. При тому, лише 4,5% з них дійсно розбираються в законах шаріату

Менше 5% джихадистів в терористичній організації "Ісламська держава" знають іслам. При цьому, жоден мусульманин старше 60 років не захотів стати членом ІГІЛ.

"У ІГІЛ багато бородатих чоловіків, але ні в одній з цих борід не помітна сивина", - пише сирійська газета Zaman al-Wasl.

Видання повідомляє, що серед сил бойовиків, які влаштувалися в місті Ракка (розташований на півночі Сирії), немає жодного бойовика пенсійного віку.

"Переважна більшість джихадистів мають вкрай поверхневі знання про іслам. Лише 4,5% дійсно розбираються в законах шаріату. Освіта 60% обмежується школою", - зазначає місцева газета.

Читайте також: Головнокомандувач ІГІЛ знаходиться в дуже важкому стані вже кілька днів

Недавній витік документів ІГІЛ показав, що бойове ядро ​​терористичної організації складається з молодих, неодружених і малоосвічених бойовиків. "Велику частину військ ІГІЛ складають прості люди", - каже журналіст "Заман аль-Васлуй" Етара Абдулхак.

Більш того, серед них майже ніхто з них не має досвіду участі в інших збройних конфліктах - всього близько 12% джихадистів, раніше брали участь в бойових діях.

Загальна кількість бойовиків "Ісламського держави" зазначено в діапазоні від 25 до 100 тисяч осіб - в основному, з Сирії, Іраку, Європи і деяких арабських держав. Точне число членів ІГІЛ залишається невідомим.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
ІГІЛ, іслам, Ісламська держава, бойовики, війна, Сирія, теракт, терористи, шаріат
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Німеччина і Франція узгодять заходи проти Росії
0
0
04:36 24.03.2018
Жорсткий вирок для підлітка
0
0
03:55 24.03.2018
Нападник заявляв, що належить до екстремістського угруповання "Ісламська держава"
0
0
20:26 23.03.2018