Люсі Браун, звичайна мешканка Лондона, розповіла цікаву історію про залицяльника, який попросив її повернути витрачені на побачення гроші.

Як повідомляє Metro, Люсі Браун деякий час спілкувалася з чоловіком в додатку для знайомств, після чого молодий чоловік запропонував дівчині зустрітися в одному з пабів. Люсі погодилася і прийшла на зустріч, проте продовжувати спілкування не захотіла. Після відмови піти з ним на ще одне побачення, невідомий джентльмен подякував дівчину за чесність і ввічливо попросив повернути йому 42,8 фунтів, які він витратив на побачення.

Читайте також: Як навчити дітей цінувати гроші — 6 порад

Молодий чоловік пояснив це тим, що на даний момент він на мілині, але гроші на побачення з нею він відкладав і дуже розчарований. Рахунок, на який він запропонував дівчині перевести гроші, хлопець надіслав в тому ж додатку, через яке вони і познайомилися.

Наскільки відомо Знай.ua, Люсі Браун повернула гроші.

Популярні новини зараз
Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ TELEGRAM