"Необхідно 7,4 млн дол на створення колекції нижньої білизни для феміністок до 10 квітня 2015 року" - так розпочинається оприлюднений бізнес-проект на одному із закордонних сайтів британкою Хайат Рачі. Колекція матиме назву "Neon Moon". В такий спосіб британка починає свою дизайнерську та підприємницьку діяльність. За кілька днів відвідувачі сайту переслали на втілення її задуму близько 900 доларів. Надихнуло британку на створення такої колекції відсутність в інших виробників білизни, яка б вигідно підкреслювала жіночі форми та при цьому не створювала комплексів у представниць прекрасної половини людства.

Бюстгалтери та трусики, які стануть основою колекції молода дизайнерка виготовлятиме з бамбукового волокна, бо воно приємне на дотик, міцне, надійне та натуральне. Відомого ефекту "пуш-ап" та спеціальних кісточок у чашечках бюстгалтерів не буде. Вся фемінстична білизна лише максимально підкреслюватиме натуральні форми жінки.

Моделей для демонстрації колекції британка обиратиме лише нормальної статури і ніяк не худих. Так вона прагне довести, що жінки із округлими формами теж мають гарне тіло і повині любити себе такими, якими вони є.