Санкції Заходу поставили під загрозу зриву будівництво восьми корветів і дев'яти фрегатів Військово-Морського Флоту Росії.

Про це повідомляє російський опозиціонер Олексій Навальний.

"Будівництво восьми корветів і дев'яти фрегатів для ВМФ Росії під загрозою зриву, оскільки суднові двигуни імпортувалися з Німеччини та України. Логічно припустити, що на розробку і створення власних суднових двигунів потрібно кілька років", - повідомив він.

Навальний також зазначає, що санкції проти Кремля збережуться ще надовго. Він робить такі висновки посилаючись на останні заяви, які надходять із США та ЄС.

Навальний також нагадав, що європейським компаніям забороняється постачати в Росію будь-які товари, послуги і технології військового та подвійного призначення, надавати технічну та фінансову допомогу при здійсненні таких поставок, виробництва, обслуговування товарів, а також при розробці технологій військового призначення.

Популярні новини зараз

Ще плюс два, Пугачова показала світові чотирьох юних Галкіних: "А чи не пора на пенсію?"

Гаряча племінниця Ротару оголилась і розтягнулась біля басейну: пікантне фото

Із онуком Пугачової сталося лихо, мовчати більше немає сенсу: "Відмовили м'язи"

Прийшла на весілля у самій білизні: дівчина "помстилася" нареченій, нікого не посоромилася

Показати ще

В свою чергу, США призупинили видачу ліцензій на експорт у Росію аналогічної продукції та надання послуг.

В Москві ж, при цьому, підтверджують, що будівництво військових кораблів на загальну суму у 227 млрд. рублів заморожено, але причиною цього є припинення постачання імпортних двигунів.