Винуватими в стамбульському теракті вважають ще 11 росіян, про це повідомляє DW.

Президент Туреччини переконаний, що теракт скоїли терористи з "Ісламської держави", однак останні ще досі не заявили про свою причетність до атаки.

У кримінальній справі щодо теракту в Стамбулі з'явились нові підозрювані. Серед 17 нових фігурантів, 11 – мають громадянство РФ. Всього підозрюваних у терористичному нападі - 30 осіб.

Раджеп Таїп Ердоган повідомив, що серед підозрюваних є дагестанці.

"Напад було вчинено як частина операції "Ісламської держави" і він містить ознаки її методів", - заявив президент Туреччини.

Нагадаємо, що раніше двох громадян Киргистану, які прилетіли з України, затримали за обвинуваченнями у причетності до теракту в аеропорту імені Ататюрка.

Як повідомлялося раніше, терорист ІДІЛ проміняв ідею на туалетний папір

Вербувальник з Австралії Хамді Алькудсі сказав у суді, що відмовився їхати в табір до терористів через погані житлові та санітарні умови. Його не влаштувало те, що там, елементарно, був відсутній туалетний папір.

Про це повідомляє "9news". Хамді Алькудсі звинувачують у вербуванні людей для терористичної організації "Ісламська держава". Чоловік детально розпитував новобранців про побутові умови в таборі. Він спілкувався з ними за допомогою програми WhatsApp.

Вони розповіли, що умови не дуже комфортні. У таборі, за їхніми словами, немає нормальних спальних місць, ночувати доводиться на підлозі, а іноді навіть на вулиці. Замість туалетів в таборі вириті ями в землі. Туалетний папір в них взагалі відсутній, а замінює його звичайна вода.