Небажання забруднити взуття дуже дорого коштувало китайському чиновнику з провінції Чжецзян Бао Сюйвею.

Як пише видання Shanghaiist, держслужбовця сфотографували, коли він знаходився у зоні, що постраждала від тайфуну Меранті. Приводом для скандалу став знімок, де видно, як двоє чоловіків піднімають чиновника і проносять його над калюжею бруду.

Світлина потрапила у мережу і викликала неабияке обурення користувачів. У свою чергу на критику відреагувала влада провінції і звільнила Сюйвея.

Читайте також: Професіонали не готові працювати на зарплатню держслужбовців

Сам екс-чиновник каже, що це прикре непорозуміння. Мовляв, у той день він поїхав у постраждалий регіон відразу після ділової зустрічі і не встиг змінити черевики на гумове взуття. Коли ж він намагався перебратися по більш-менш сухим ділянкам, двоє працівників страхової компанії підхопили його під руки і перетягнули через велику калюжу, і це тривало всього кілька секунд.

Чоловіки, зображені на фотографії, підтвердили слова Бао. При цьому вони зазначили, що так само допомогли не тільки Сюйвею, а й іншим.

Автор знімку теж вибачився за скандал і пояснив, що своєю світлиною хотів показати, як люди допомагають один одному.

Як писав "Знай.ua", китаєць витратив усі свої заощадження в ігровому закладі, де шість днів поспіль сидів в онлайн-іграх, а потім знепритомнів від голоду. За цей час його ноги покусали комарі та вкрили гнійники, і вони почали гнити. У лікарню його доправили в тяжкому стані..