Музей в гавані Порт-Локр на антарктичному острові Гудьір пропонує роботу людям, які не проти "двох тисяч смердючих пінгвінів".

У оголошенні вимог до претендентів, розміщеному UK Antarctic Heritage Trust (UKAHT) написали, що успішні кандидати будуть тягати важкі коробки по слизькому камінню і мокрому снігу, одночасно ухилятись від пінгвінів, не митися протягом місяця і, за необхідності, жити без опалення та водопроводу.

Потенційний співробітник має хорошу фізичну форму, відмінне здоров'я, і знання іноземної мови, пише The Daily Mail.

До Гудьіру не долітають вертольоти. Шлях до найближчого лікаря займе три дні на судні. Там також немає Інтернету, телефонного зв'язку та інших засобів взаємодії із зовнішнім світом, крім радіостанції. Півроку на острові цілодобово триває світловий день, а температура повітря рідко буває вищою за мінус 5 градусів.

Відповідна людина працюватиме в магазині, на пошті, в самому музеї на базі Порт-Локр з листопада по березень, коли там буде літо. У цей період її відвідує близько 18 тис. осіб.

Популярні новини зараз

Олена Зеленська оприлюднила фото з лікарні: що сталось з першою леді

Спливли нечувані деталі загибелі заробітчан у Польщі: перекрите повітря та приміщення з азотом

"Афродіта!": Тіна Кароль засвітила соски в спокусливому міні, гаряче фото

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Вакансія доступна до 27 лютого, місячна зарплата - близько $1700 плюс добові. Всього шукають чотири людини, національність яких не має значення. Передбачене навчання на території Великобританії.

Британська база в Порт-Локр була побудована в 1941 році, і спершу використовувалася як військовий, а потім - як науково-дослідний об'єкт. У 1962 році її закинули, а в 1996-му влаштували там музей. Пошта в Порт-Локр діє досі.

Кілька років тому для експедиції на Північний Полюс шукали людину, яка мала відганяти білих ведмедів за допомогою ультрасучасної техніки. Тоді за досить складне і відповідальне завдання - щоб білі ведмеді не кидалися під криголам – пропонували $6 тис.