Музей в гавані Порт-Локр на антарктичному острові Гудьір пропонує роботу людям, які не проти "двох тисяч смердючих пінгвінів".

У оголошенні вимог до претендентів, розміщеному UK Antarctic Heritage Trust (UKAHT) написали, що успішні кандидати будуть тягати важкі коробки по слизькому камінню і мокрому снігу, одночасно ухилятись від пінгвінів, не митися протягом місяця і, за необхідності, жити без опалення та водопроводу.

Потенційний співробітник має хорошу фізичну форму, відмінне здоров'я, і знання іноземної мови, пише The Daily Mail.

До Гудьіру не долітають вертольоти. Шлях до найближчого лікаря займе три дні на судні. Там також немає Інтернету, телефонного зв'язку та інших засобів взаємодії із зовнішнім світом, крім радіостанції. Півроку на острові цілодобово триває світловий день, а температура повітря рідко буває вищою за мінус 5 градусів.

Відповідна людина працюватиме в магазині, на пошті, в самому музеї на базі Порт-Локр з листопада по березень, коли там буде літо. У цей період її відвідує близько 18 тис. осіб.

Популярні новини зараз

Злата Огнєвіч виправдалася за свій вибір на "Холостячці" і пообіцяла показати правду: "Не хочу задовільняти"

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще

Вакансія доступна до 27 лютого, місячна зарплата - близько $1700 плюс добові. Всього шукають чотири людини, національність яких не має значення. Передбачене навчання на території Великобританії.

Британська база в Порт-Локр була побудована в 1941 році, і спершу використовувалася як військовий, а потім - як науково-дослідний об'єкт. У 1962 році її закинули, а в 1996-му влаштували там музей. Пошта в Порт-Локр діє досі.

Кілька років тому для експедиції на Північний Полюс шукали людину, яка мала відганяти білих ведмедів за допомогою ультрасучасної техніки. Тоді за досить складне і відповідальне завдання - щоб білі ведмеді не кидалися під криголам – пропонували $6 тис.