Директор Google відповів семирічній претендентці на роботу

поділитись
7-річна дівчинка з британського міста Херефорд Хлоя Бріджуотер написала зворушливого листа в компанію Google з проханням взяти її на роботу

7-річна дівчинка з британського міста Херефорд Хлоя Бріджуотер написала зворушливого листа в компанію Google з проханням взяти її на роботу, а у відповідь отримала особисте послання від керівника компанії.

Про це повідомляє видання Іndependent. Семирічну Хлою надихнув на такий лист батько. Якось він сказав дочці, що вважає Google ідеальним місцем роботи і показав фотографії з яскравого офісу корпорації. Дівчинку вразило, що співробітники Google в робочий час можуть повалятися на кріслах-мішках, покататися на гірках або зайнятися настільними іграми.

[image=113404]

У своєму листі до Google дівчинка написала, що дуже любить роботів і комп'ютери, займається плаванням, отримує похвалу від вчителів, а в майбутньому хотіла б отримати місце в корпорації.
[image=113405]
Через деякий час їй прийшла відповідь від гендиректора корпорації Сундара Пічаї, який подякував Хлої за лист. "Я радий, що тобі подобаються комп'ютери і роботи, і сподіваюся, що ти продовжиш вивчати технології", - написав Пічаї.

[image=113406]

Гендиректор Google також написав дівчинці, що якщо вона буде наполегливо працювати і йти за своїми мріями, то їй підкориться не тільки Google, але й Олімпійські ігри.

"Сподіваюся отримати твою заяву про прийом на роботу після того, як ти закінчиш школу!" - такими словами закінчив лист Пічаї.

За словами батька Хлої, відповідь Пічаї надихнув дівчинку на ще більш старанне навчання. Він сподівається, що ця історія допоможе дочці повернути впевненість у собі після того, як кілька років тому її збила машина.

Як повідомляв сайт Знай.ua, Google підготувала прорив в індустрії моди. Компанія Google спільно з Ivyrevel (бренд, що належить популярній марці H&M) розробила модель вечірнього плаття, яке адаптується індивідуально під кожну дівчину.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Google, гендиректор, лист дівчинки, Сундар Пічаї
Спроба суїциду сталася під час парламентських обговорень
0
0
21:30 22.03.2018
Вона тимчасово перестане виконувати свої світські обов'язки
0
0
20:50 22.03.2018
Привітання Путіна з "перемогою" на виборах з боку західних лідерів були дуже недоречними
0
0
19:16 22.03.2018
Рішення Трампа привітати Путіна з "перемогою" на вибрах викликало критику
0
0
15:53 22.03.2018
До місця вибуху прибули поліція і служби з надзвичайних ситуацій
0
0
13:45 22.03.2018