Співробітники Facebook звинуватили британську корпорацію ВВС у розповсюджені порнографії та звернулися із відповідною заявою до правоохоронних органів.

Про це йдеться на офіційному ресурсі видання.

Представники популярної соцмережі стверджують, що журналісти надіслали їм контент жорстокого змісту, який ілюстрував випадки насильства над дітьми та носив порнографічний характер (82 зображення та 5 акаунтів). На прохання видалити повідомлення у ВВС відповіли відмовою.

Така ситуація не залишилася поза увагою офіційних відомств Англії. За словами Енн Лонгрід, яка займає посаду уповноваженого з прав дитини, подібний інцидент неприйнятний, адже у світі і так забагато "сексуалізації" зображень, що публікуються у мережі.

Кореспонденти видання ймовірно намагалися видалити контент – на думку голови комітету ЗМІ Деміана Коллінза, вони могли скористатися вбудованою функцією під назвою "серйозні сумніви" та здійснити модерацію.

Правоохоронці поки що коментарів з цього приводу не оприлюднювали.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що засновник соцмережі Facebook планує інвестувати у пошук ліків від смертельних хвороб.