ФБР просить Apple зламати iPhone наркоторговця

поділитись
ФБР затримало торговця наркотиками, який "забув"пароль від свого iPhone. На думку федералів, у справу мусить втрутитись Apple для розблокування телефону

Федеральне бюро розслідувань Штатів після того, як вимагало від Apple зламати iPhone терориста-вбивці 14 осіб, просить від корпорації вирішити внутрішні злочини країни. Правоохоронці звернулися із проханням розблокувати смартфон торговця наркотиками.

За інформацією Sky News, стражі порядку Нью-Йорку затримали 45-річного торговця метамфетаміном. Чоловік повністю визнав себе винним у зв'язку з крупним угрупуванням, але додаткові докази можуть зберігатися в його гаджеті. Однак злочинець запевняє, що забув від нього пароль.

З цього приводу федерали Нью-Йорку звернулись з проханням до Apple прийняти участь у розблокуванні iPhone 5S цього злочинця. Проте у корпорації не збираються йти на зустріч захисникам порядку, мотивуючи свою відмову політикою безпеки. Компанія з Купертіно залучилась підтримкою й інших ІТ-гігантів, на кшталт Facebook та Google.

До 15 квітня Apple збирається подати апеляцію і з приводу цієї справи. Компанію не засмучує той факт, що їй доведеться судитися одразу з двома штатами по двом справам. Фірма Тіма Кука запевняє, що передбачила такий розвиток подій у сфері інформаційної безпеки, але не збирається втручатись в особисте життя користувачів.

Читайте також: На Манхеттені з'явиться "Вулик" для безпілотників (фото)

Світові злочинці запевняють, що iPhone та система безпеки цього гаджету стали для них "дарунком Божим". Раніше шахраї та бандити використовували одноразові телефони, але захист смартфону від Apple гарантує їм повну анонімність.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Apple, iPhone, зламати айфон, наркоторговець, скандал, ФБР
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Результати виборів говорять все самі за себе
0
0
17:58 19.03.2018
Макаревич іронічно порадив людям спиляти Останкінську вежу
0
0
17:38 19.03.2018
Ключове рішення повинні ухвалити найближчим часом
0
0
16:00 19.03.2018
Тепер Росії не відбутися відмовками і запереченням провини
0
0
14:08 19.03.2018