Федеральне бюро розслідувань США продовжить зламувати захист мобільних телефонів користувачів. Це робитимуть в тих випадках, коли буде необхідно для проведення розслідування.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на лист ФБР. Розблокування мобільних ґаджетів проводитимуть у випадках дозволених законом. У бюро наголосили, що до цього інструменту звертатимуться, коли це буде корисним для партнерів по правоохоронній системі.
Раніше співробітники ФБР зламали телефон підозрюваного у розстрілах людей Саїда Фарука. Вони зазначили, що обійшли систему захисту ґаджету й для цього використали допомогу третьої сторони.
Читайте також: Apple звинувачують у протидії владі США через телефон терориста
Нагадаємо, ФБР направило позов в суд на компанію Apple через те, що служба безпеки виробника відмовилась розблокувати телефон терориста Саїда Фарука. Він в американському місті Сан-Бернардіно влаштував хаотично стрілянину. В результаті загинуло 14 людей.
В Apple виступили проти судового рішення, яке виніс американський суд щодо зламу мобільного телефону Фарука. В компанії пояснили, що воно поставить під сумнів всю система захисту ґаджетів iPhone.