Кубинському революційному лідеру Фіделю Кастро на 90-річчя зробили подарунок, який не має аналогів у світі.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Спеціально для нього виготовили найдовшу у світі сигару - довжиною 90 метрів. Майстер Хосе Кастелар та його асистенти працювали над нею 10 днів.

Відомо, що цього року традиційний карнавал поєднали із концертом до дня народження лідера.

Читайте також: Принц Вільям підняв спідницю герцогині на дні народженні Єлизавети II (відео)

Популярні новини зараз
Старість пройде в окопах: мобілізують деяких пенсіонерів віком від 60 років Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати Перекази з картки на картку обмежать: ліміти змінено – залежить від часу доби Заблокують картку і оштрафують: скільки разів на місяць можна переказувати кошти
Показати ще

Кастро керував Кубою понад 50 років, а у 2006 році покинув пост за станом здоров'я. Головою держави став його брат Рауль Кастро.

Нагадаємо, раніше акторка Дженніфер Лоуренс зіграла коханку Фіделя Кастро. За сюжетом фільму американська влада відправила дівчину на завдання, щоб позбутися кубинського диктатора. Але дівчина завагітніла від політика. Зрештою, вона зробила аборт та втекла з Куби.

Підготувала Марина Лонська