Французам дозволили законно використовувати безпілотники для розваг

поділитись
Власникам безпілотників рекомендується користуватися ними, враховуючи положення закону про повагу до приватного життя

Уряд Франції прийняв правові та технічні норми для безпілотників. Вони регулюватимуть їх використання для розваг користувачів. Це також стосуватиметься для фото та відео зйомки з допомогою квадрокоптерів. Нововведення вступили у дію з початком 2016 року.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Попередній указ, який затвердили у квітні 2012 року, обмежував польоти безпілотних літальних апаратів у межах населених пунктів та інших об'єктів, що розміщені на території Франції.

Нове ж розпорядження обмежує використання дронів у міських районах, а також неподалік громадських місць та місць скупчення тварин.

"Нові норми визначають висоту польотів дронів, яка має бути не менше 150 м над поверхнею землі та не менше 50 м над штучними або природними перешкодами висотою до 100 м", - розповів представник уряду.

Читайте також: Українські військові отримають безпілотники від студентів

Нормативний документ готували разом з фахівцями із Генерального директорату цивільної авіації Франції. Крім цього указ забороняє використання безпілотників вночі, поблизу аеропортів. Також дронам не можна літати поряд з режимними об'єктами та державними установами. В той же час їх власникам рекомендується користуватися ними, враховуючи положення закону про повагу до приватного життя.

Нагадаємо, минулого року у Франції зафіксували численні несанкціоновані польоти над АЕС, державними та громадськими установами. Також безпілотники літали над Єлисейським палацом, дипломатичними установами та державними будівлями.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
безпілотники, дрони, закон дозволив використовувати безпілотники
Пасажири були шоковані тим, що відбувається на борту
0
0
20:08 22.04.2018
Twitter вжив заходи проти відомої російської компанії
0
0
19:56 22.04.2018
У соціальній мережі житель міста Волжск поділився неймовірною історією
0
0
19:18 22.04.2018
Вона змогла повністю змінити своє життя
0
0
19:13 22.04.2018
Росія намагається довести, що відео про хіматаку фейк
0
0
18:52 22.04.2018