Уряд Франції прийняв правові та технічні норми для безпілотників. Вони регулюватимуть їх використання для розваг користувачів. Це також стосуватиметься для фото та відео зйомки з допомогою квадрокоптерів. Нововведення вступили у дію з початком 2016 року.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Попередній указ, який затвердили у квітні 2012 року, обмежував польоти безпілотних літальних апаратів у межах населених пунктів та інших об'єктів, що розміщені на території Франції.

Нове ж розпорядження обмежує використання дронів у міських районах, а також неподалік громадських місць та місць скупчення тварин.

"Нові норми визначають висоту польотів дронів, яка має бути не менше 150 м над поверхнею землі та не менше 50 м над штучними або природними перешкодами висотою до 100 м", - розповів представник уряду.

Читайте також: Українські військові отримають безпілотники від студентів

Нормативний документ готували разом з фахівцями із Генерального директорату цивільної авіації Франції. Крім цього указ забороняє використання безпілотників вночі, поблизу аеропортів. Також дронам не можна літати поряд з режимними об'єктами та державними установами. В той же час їх власникам рекомендується користуватися ними, враховуючи положення закону про повагу до приватного життя.

Нагадаємо, минулого року у Франції зафіксували численні несанкціоновані польоти над АЕС, державними та громадськими установами. Також безпілотники літали над Єлисейським палацом, дипломатичними установами та державними будівлями.