Загострення ситуації та поновлення масивних обстрілів зі сторони російських окупантів на сході України викликало занепокоєння в Міністра оборони США, який особисто відстежує всі події, які відбуваються в нашій країні. Про це пише Укрінформ.

Речник Пентагону Пітер Кук під час зустрічі із журналістами повідомив, що у Вашингтоні занепокоєні насильством в Україні. "Я знаю, що міністр продовжує уважно стежити за ситуацією в Україні. Звичайно, ми, як і решта міжнародної спільноти, занепокоєні рівнем насильства, який відбувається там", - повідомив речник відомства в Міністерстві оборони США.

Читати також: У Конгресі США подивились фільм про Євромайдан

Також Кук повідомив, що США солідарні з Україною та продовжують її підтримувати. Доказом серйозності намірів США щодо України Кук назвав проведення численних спільних навчань зі військовими зі ЗСУ. Також речник Пентагону повідомив і про те, що США має намір й надалі проводити спільні військові тренування та допомагати Україні.

Нагадаємо, минулого тижня в Україну прибули перші американські системи прикордонного контролю. Вже найближчим часом їх буде встановлено на кордонах України, що дозволить автоматично фіксувати будь-яке переміщення у повітряно-морському просторі та на суші.