Глава Пентагону особисто стежить за ситуацією в Україні

поділитись
Ситуація на сході України, де останнім часом поновилися постійні обстріли росіянами, викликає занепокоєння у Вашингтоні та є питанням постійної уваги особисто глави Пентагону

Загострення ситуації та поновлення масивних обстрілів зі сторони російських окупантів на сході України викликало занепокоєння в Міністра оборони США, який особисто відстежує всі події, які відбуваються в нашій країні. Про це пише Укрінформ.

Речник Пентагону Пітер Кук під час зустрічі із журналістами повідомив, що у Вашингтоні занепокоєні насильством в Україні. "Я знаю, що міністр продовжує уважно стежити за ситуацією в Україні. Звичайно, ми, як і решта міжнародної спільноти, занепокоєні рівнем насильства, який відбувається там", - повідомив речник відомства в Міністерстві оборони США.

Читати також: У Конгресі США подивились фільм про Євромайдан

Також Кук повідомив, що США солідарні з Україною та продовжують її підтримувати. Доказом серйозності намірів США щодо України Кук назвав проведення численних спільних навчань зі військовими зі ЗСУ. Також речник Пентагону повідомив і про те, що США має намір й надалі проводити спільні військові тренування та допомагати Україні.

Нагадаємо, минулого тижня в Україну прибули перші американські системи прикордонного контролю. Вже найближчим часом їх буде встановлено на кордонах України, що дозволить автоматично фіксувати будь-яке переміщення у повітряно-морському просторі та на суші.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
допомога США, обстріли на сході, Пентагон, сша, Україна, українсько-американські навчання
Глава МЗС Карін Кнайсль настійно рекомендувала аташе Юргену-Майклу Клеппигу повернутися до Відня
0
0
03:13 23.03.2018
Ніхто про це навіть і не подумав
0
0
01:41 23.03.2018
Офіцер поліції має потенційні ознаки отруєння
0
0
00:33 23.03.2018
Історія відома своїми подробицями
0
0
23:10 22.03.2018
Спроба суїциду сталася під час парламентських обговорень
0
0
21:30 22.03.2018