Суд в Амстердамі зобов'язав корпорацію Google надати дані користувачів, які залишили неправдиві онлайн-відгуки. Вони скаржились на погану роботу місцевого дитячого садка.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє "Російська служба BBC". Керівництво дитсадка поскаржилося, що в декількох відгуках містяться необґрунтовані претензії стосовно того, що працівники закладу погано слідкують за дітьми. Через цей випадок вони вимагали у корпорації видалити відгуки, які зробили з допомогою акаунтів в соцмережі Google+. Керівництво дитсадка аргументувало це тим, що їх скопіювали з інших сайтів. Крім цього відгуки опубліковані під несправжніми іменами.
Представники закладу звернулись в суд, після того як компанія не відреагувала на їх прохання. Суддя виніс рішення, щоб компанія видалила зазначені рецензії. Крім того, Google має виплатити 1,6 тисяч доларів представникам дитячого садка.
Читайте також: Сноуден вважає маячнею нездатність ФБР зламати iPhone
Корпорація, відповідно до рішення суду, повинна передати позивачам адреси електронної пошти, з яких писали відгуки. Але Google поки не виконав судове рішення.
Нагадаємо, Apple створює спеціальну програму за допомогою якої можна буде зламати телефон терориста з Сан-Бернардіно. Це зроблять лише після вимоги суду. Співробітники ФБР спробували самостійно клонувати аккаунт пов'язаний з телефоном в хмарне сховище. Але це не принесло необхідних результатів.