Бойовики "Ісламської держави" стратили 837 жінок в іракському місті Мосуд з моменту його захоплення в червні 2014 року.

Про це повідомляє агентство DPA.

За словами генерала поліції Занун аль-Сабаві, більшість жінок були розстріляні після винесення вироків шаріатським судом, заснованим ІГІЛ.

Він також додав, що терористи під різними приводами засуджували до страти жінок-кандидатів до рад депутатів провінції, держслужбовців і тих, хто працював адвокатами, нотаріусами та перукарями.

Ці дані були надані центром шаріатської судової медицини в Мосулі, куди надходять тіла вбитих.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 4-10 серпня для всіх знаків Зодіаку: терпіння Львів, напруга Скорпіонів та перемога Риб Хто та коли може потрапити до житла без дозволу: важливе роз'яснення В Україні посилять мобілізацію чоловіків віком від 50 років – названі умови Примусова мобілізація 18-річних: доброволець пояснив, чому треба знизити призовний вік
Показати ще

Раніше повідомлялося, що в Іраку "Ісламська держава" стратила півсотні своїх соратників з міста Ер-Рамаді за непокору надіти пояс смертника.

До цього стало відомо, що в Іраку бойовики стратили 12 дітей за спробу втечі з тренувального табору в місті Мосус.

Читайте також: ІДІЛівцям заборонили дивитися телевізор

Нагадаємо, кривавий напад стався в передмісті Парижа. Чоловік напав на вчителя місцевої школи, викрикуючи слова підтримки "Ісламській державі".

Інцидент стався в навчальному класі. Учитель був там один, коли невідомий чоловік кинувся на нього з ножем і ножицями.