Індійська модель, 19-річна Решма Куреші візьме участь у модному показі всупереч недолікам зовнішності.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Решму облили облили кислотою два роки тому, повністю зіпсувавши їй обличчя. Втім, дівчина наважилася кинути виклик кривдникам – вона візьме участь у показі моди на New York fashion week.

Крім того, модель проводить кампанію на підтримку заборони вільного продажу кислоти у Індії.

Читайте також: Страшна і популярна: модель з чоловічим обличчям підкорила соцмережі

Популярні новини зараз
Лікарі розкрили шокуючу правду: 8 годин сну – міф, який може нашкодити Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року Дожити до надбавки: з якого віку пенсіонери можуть отримати спецдоплати Заблокують картку та оштрафують: скільки переказів на місяць можна робити
Показати ще

Нагадаємо, раніше модель з чоловічим обличчям Рейн Дав підкорила соціальні мережі. Дівчина своїм прикладом зруйнувала стереотипи щодо зовнішності, яка є еталоном на модних показах.