Збірна Іспанії в матчі відбіркового турніру до чемпіонату Європи з футболу 2016 року в Севільї переграла Україну з рахунком 1-0.

На 28-й хвилині Альваро Мората виграв боротьбу у Євгена Хачеріді і перекинув Андрія П'ятова, відкривши рахунок. В українців у першому таймі могли забивати Артем Федецький після подачі Руслана Ротаня, а потім вже сам Ротань.

Після перерви двічі шанс зрівняти рахунок був все у того ж Руслана Ротаня, який спочатку підстеріг помилку воротаря, а потім, після передачі Артема Кравця, опинився перед воротами, але обидва рази не зміг переграти Ікера Касільяса.

Українці розпачливо боролися, але так і не змогли забити гол діючим чемпіонам Європи. Відзначимо, що всі три заміни в українській команді були вимушеними. У першому таймі Романа Зозулю замінив Артем Кравець, у другій половині матчу замість Тараса Степаненко з'явився Денис Гармаш, а Артема Кравця змінив Пилип Будківський. Іспанцям також знадобилася одна вимушена заміна. Через травму в другому таймі поле покинув Хорді Альба.

Тепер українці на 3 очки відстають від Іспанії і на 6 від лідера групи С Словаччини, яка в поточному турі переграла Люксембург 3-0. У ще одному матчі Білорусія здобула гостьову перемогу над Македонією 2-1.