Газета в Італії дарувала покупцям платного недільного додатка "Il Giornale" анотоване видання "Моєї боротьби", яку написав німецький диктатор Адольф Гітлер.

Прем'єр-міністр Італії Маттео Ренці висловив критику на адресу видання. Це ж зробили представники італійської єврейської громади.

У відповідь у "Il Giornale" повідомили, що роздавали книгу Гітлера лише з просвітницькою метою, на їхню думку, читання Mein Kampf – найкращий засіб проти ідей націонал-соціалізму".

Водночас з книгою однієї з основних фігур Другої світової в "Il Giornale" збираються поширювати історію Третього рейху у восьми томах.

Нагадаємо, що газетою "Il Giornale" володіє брат екс-прем'єра Італії Сільвіо Берлусконі – Паоло Берлусконі.

Популярні новини зараз
В уряді закликали українців не божеволіти за запасами продуктів на зиму: як підготуватися правильно Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще

Також читайте, що італійська мафія готувала вбивство посадовця

Сьогодні італійська поліція затримала шістьох членів сицилійської мафії. За попередньою інформацією, вони планували вбити голову МВС країни Анджеліно Альфано.

Правоохоронці прослуховували телефонні розмови гангстерів і прийшли до висновку, що мотив був класичним для мафіозі - його політична діяльність: чиновник готував закони, які ускладнюють життя засуджених гангстерів у в'язниці, а також звужують їхні права.