Сьогодні італійська поліція затримала шістьох членів сицилійської мафії. За попередньою інформацією, вони планували вбити голову МВС країни Анджеліно Альфано.

Про це пишуть італійські ЗМІ.

Правоохоронці прослуховували телефонні розмови гангстерів і прийшли до висновку, що мотив був класичним для мафіозі. Вони хотіли прибрати Альфано через певні політичні рішення.

Чиновник підготував закони, які ускладнюють життя засуджених гангстерів у в'язниці, а також звужують їхні права.

"Альфано має закінчити як Кеннеді. Він також спочатку піднявся, а потім забувся", - цитата із телефонної розмови сицилійців.

Популярні новини зараз
Катя Осадча показала танки, які виїхали на Майдан Незалежності: "Вже за півроку ці..." "Чек залишився...": українців затримали німецькі копи за фальшиві гроші, валюту міняли у "Райффайзен банку" Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають
Показати ще

Серед затриманих є також один із босів Коза Ностри - Розаріо Ло Буе.

Читайте також: Французький прем'єр боїться відновлення активності терористів

Зазначимо, що Коза Ностра розпочала свою злочинну діяльність ще у першій половині ХІХ сторіччя на острові Сицилія.

Нещодавно у Колумбії правоохоронці вбили головного гангстера країни. Віктор Наварро кілька десятків років контролював увесь наркотрафік та захищав комуністичні ідеї.