Канадський літак потрапив у зону турбулентності: постраждала 21 особа

поділитись
У восьми пасажирів травми спини та шиї, ще 13 – госпіталізовані для обстеження. Всього на борту літака перебували 332 пасажири

Літак компанії Air Canada потрапив у зону турбулентності, 21 людина постраждала на борту літака.

Про це повідомляє Associated Press.

"Аеробус летів із Шанхая до Торонто, але був змушений здійснити екстрену посадку у канадському місті Калгара. За словами очевидців, спочатку літак почало ледь погойдувати, а потім дуже сильно трясти", - пише джерело.

У восьми пасажирів травми спини та шиї, ще 13 – госпіталізовані для обстеження. Всього на борту літака перебували 332 пасажири.

"Чесно кажучи, було трохи страшно, але члени екіпажу діяли професіонально, вони запобігли паніці серед пасажирів. Кілька людей мають незначні травми, але я вражений, що загалом більшість із нас цілі та неушкоджені. Могло б бути значно гірше", - зазначив очевидець.

Нагадаємо, раніше троє студентів з Марокко летіли за маршрутом "Київ-Париж". Вони спокійно пройшли перевірки в столичному аеропорту, у них не виявили заборонених речей.

Студенти зайняли свої місця всередині літака і почали активно спілкуватися. Темою їх бесіди став тероризм, найактуальніша в сучасному світі проблема. Один з них обмовився, що дружить з людьми, які приймають участь у терористичній організації. Персонал літака звернув увагу на їхні розмови і викликав правоохоронців.

Читайте також: Авіакомпанії відмовляються від других пілотів

Студентів допитали, вони заперечували будь-яку приналежність до терористів і зазначили, що це вони так жартували на борту літака.

Працівники аеропорту "Бориспіль" не пустили студентів на рейс, їх передали копам, які провели детальну роботу над з'ясуванням причин розмов студентів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Air Canada, зона турбулентності, літак
Чоловык і досі не може змиритися зі своєю долею
0
0
23:13 15.08.2018
Влада Норвегії погодилась на розміщення американських військових
0
0
23:05 15.08.2018
Окупанти панікують від сили української техніки
0
0
22:08 15.08.2018
Торгові війни Дональда Трампа значно посилили позиції долару
0
0
21:54 15.08.2018
Кожен, хто втратив громадянство країни зможе його відновити
0
0
21:42 15.08.2018