Лідер окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив, що керівництво кримськотатарського каналу АТР саме "затягує отримання ліцензії" на мовлення для того, щоб спровокувати конфлікт.

Про це він заявив під час прес-конференції у вівторок в ході телемосту "Москва-Сімферополь".

"Має місце умисне створення прецеденту, щоб "Роскомнадзор" не міг видати документи. Помилки робляться спеціально, з тим, щоб роздмухати конфлікт навколо цього телеканалу", - заявив самопроголошений лідер.

Аксьонов повідомляє, що ситуація стосовно ліцензуванням телеканалу обговорювалася з заступником генерального директора АТР Лілею Буджуровою, а вже на вівторок запланована зустріч у Москві з власником телеканалу Ленуром Іслямовим.

Він заявив про безпереспективність кримським засобам масової інформації діяти з точки зору захисту інтересів України на території Криму. Також додає,що ця ситуація не потрібна і шкідливо для населення півострову.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав, як снідає без Тоні Матвієнко: "Сам себе не з'їсть"

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

"Критика влади приймається від будь-яких ЗМІ... Але збурювати населення тим, що Крим коли-небудь повернеться в Україну, чого не бажає більшість населення, абсолютно нерозумно і в умах людей викликає сум'яття", - поскаржився Аксьонов.

До складу медіа-холдингу ATR входять канал з аналогічною ж назвою, дитячий телеканал Lale, єдина в світі кримськотатарська FM-радіостанція "Мейдан", російськомовна радіостанція "Лідер" та інформпортал "15 минут".

Всі вони змушені були "перереєструватися" згідно із законами окупаційної влади. Зроблено це для того, щоб продовжити свою роботу на півострові. Медіа-холдинг ще у жовтні 2014 року подав документи в Роскомнагляд для отримання ліцензій, але й досі не отримав їх.