Дівчині довелося викликати рятувальників після того, як кіт зачинив її на балконі.

Жителька Москви написала в мережі про її нічну пригоду.

"Це навіть не смішно, але кіт закрив мене на балконі, і я викликала МНС", – говорилося в повідомленні.

Читайте також: Кішка "усиновила" мавпочку і прославилася на весь світ (ВІДЕО)

Вийшовши на балкон, щоб покурити, вона не помітила, як двері балкону захлопнулися. Доки дівчина розмовляла по телефону, кін ненароком натиснув на ручку дверей і ті замкнулися.

Популярні новини зараз
Зміни у мобілізації з 1 вересня: зобов'яжуть всіх працівників ТЦК "Це їх проблеми": військовий заявив, що українці самі винні у "бусифікації" ТЦК Готуйтеся до тривалих відключень світла: військовий попереджає про масштабні атаки по енергетиці В Україні посилять мобілізацію чоловіків віком від 50 років – названі умови
Показати ще

Всі зусилля відкрити двері самостійно були марними. Коли дівчина зрозуміла, що мобільний скоро вимкнеться, тому що розряджений, викликала бригаду рятувальників. Вони проникли до квартири через вікно на кухні та визволили дівчину.

Як розповів раніше портал "Знай.ua", Інтернет підкорив пес з двома носами