Сунути носа у приватне життя монарших осіб – це не полювання з фотоапаратами за зірками шоу-бізнесу, і може обернутися для ЗМІ великими неприємностями.

Так, днями незалежна організація по стандартам преси (IPSO) задовольнила позов Кейт Міддлтон проти британських видань, які опублікували знімки герцогині і принца Джорджа, пише The Guardian.

Члени королівської родини назвали втручанням в особисте життя знімки, опубліковані в травні цього року виданнями Express.co.uk і OK ! На фотографіях поганої якості видно, як принц Джордж сидить на поліцейському мотоциклі, а Кейт Міддлтон стоїть поруч і розмовляє з поліцейськими.

Читайте також: Кейт Міддлтон прикрасила обкладинку столітнього Vogue

Світлини зробили через ворота Кенсингтонського палацу і, за словами представників подружжя герцогів Кембриджських, у той момент, коли члени королівської родини не були при виконанні своїх обов'язків.

З думкою Кейт та Вільяма погодилася й Організація з питань стандартів преси. Повідомляється, що комітет визнав: члени королівської сім'ї є публічними особами, проте вони знаходилися на приватній території, не виконували ніяких службових обов'язків і не знали, що будуть сфотографовані.

У своє виправдання представники обох видань заявили, що вважають важливим для громадськості побачити, як королівська родина взаємодіє з простими державними службовцями.

Як писав "Знай.ua", дружину спадкоємця британського престолу принца Вільяма, Кейт Міддлтон, визнали найстильнішою жінкою цьогорічного літа.