Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон стане першим запрошеним редактором відомого видання The Huffington Post. Дружина принца Вільяма сяде у крісло редактора новинного відділу популярного ЗМІ на один день - передає агенство Reuters.

Кейт буде працювати у Кенсингтонському замку, куди запросили команду The Huffington Post. У процесі роботи вона говоритиме про роль лікарів, вчителів, батьків та дослідників у боротьбі з дитячими психічними захворюваннями. Також Міддлтон збирається зробити ряд пожертвувань.

Після одруження з принцом Вільямом герцогиня стала покровителькою кількох благодійних фондів. Серед них Place2Be - організація, яка займається психічними захворюваннями у школярів.

Читайте також: Принц Вільям обідає в шкільній їдальні (фото)

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що дружина принца Вільяма знову вагітна. За чотири з гаком роки у пари з'явилося вже двоє дітей: 2-річний принц Джордж і принцеса Шарлотта, якій ще немає року. Джерела, близькі до відомої парі стверджують, що інформація про третю дитину не викликає здивування, адже Кейт і Вільям завжди хотіли мати багато дітей.