Кількість російських громадян, які щиро бажають позбутися президента Володимира Путіна, стрімко зростає, однак головною проблемою на сьогодні залишається відсутність правового механізму його усунення.

Таку почку зору висловив російський історик та публіцист Андрій Піонтковський і додав, що об'єктивний запит на усунення Путіна у зв'язку з його прогресуючою деменцією (безумством. - Ред.) є.

"Але немає ні інституційного механізму, ні рішучих людей, здатних провести необхідну для виживання Росії, а можливо і всього світу, санацію. І не кажіть мені про його "легітимність". Він абсолютно нелегітимний узурпатор. У 2012 році він грубо порушив Конституцію, яка заборонила йому займати посаду президента більше ніж два рази поспіль. Крім того, всі вибори з його участю супроводжувалися масштабними фальсифікаціями", повідомив Піонтковський у своєму блозі на "Обозреватель".

На думку Піонтковського, залишається хіба що сподіватися, що неприємний вибір між Гаазьким трибуналом і ядерним апокаліпсисом примусить всіх зосередитися і відтягнути в останню годину "божевільного карлика від ядерної кнопки".

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що Путін перетворить Росію у велику барахолку.

Популярні новини зараз
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Клієнти на межі бунту: ПриватБанк стягує комісію за відсутність операцій по карті Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії
Показати ще