Клієнти "нічних метеликів" у Франції заплатять штраф

поділитись

0

396

Нові подробиці того, як у Франції боротимуться з проституцією: тих, кого викриють в користуванні їх послугами, заплатять гроші і відвідають серію семінарів

Французькі ліві політичні сили підтримали закон, згідно з яким купівля сексуальних послуг є незаконною і обкладається штрафом від 1,5 тисячі євро до чотирьох тисяч євро.

У будівлі парламенту почалася дискусія під час обговорення закону, але пізніше ліве крило політичного співтовариства наполягло на тому, щоб в нижній палаті прийняли його. Праві Франції, представлені в парламенті, виступили проти закону, повідомляє Європейська правда. За нормативно-правовим документом передбачається не тільки штраф, але і відвідування семінарів про тяжке життя сексуальних рабинь, які вимушений таким чином заробляти собі на життя.

Цікаво, що тих, хто фігурує в законі як такі, послуги яких є незаконними, теж вирішили заохотити і виділили 48 тисяч євро на допомогу повіям. Ці гроші повинні піти на те, щоб знайти іншу роботу і передбачають шестимісячний вид на проживання для іноземних працівників секс-бізнесу.

Франція вирішила піти в цьому випадку по шляху Швеції і Великобританії, в яких сексульні послуги також заборонені, але профспілки працівників секс-ідустріі країни виступили проти і вказали на недоліки в законі, тому що гроші передаються з рук в руки.

Читайте також: Повії в "ДНР" змушені знижувати тарифи

Нагадаємо, що в Ісландії є покарання за сутенерство.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
жінки легкої поведінки, повії, Французькі ліві політичні сили
Інтерв'ю, Ексклюзив, Шоу-бізнес
12.05.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
16.05.2017
Даудов різко висловився після того, як його звинуватили в причетності до знущань над геями
0
0
22:00 27.05.2017
Кандидатка у президенти назвала жахом звільнення Комі з ФБР
0
0
21:39 27.05.2017
Розробника месенджера Telegram спроби хакерів не здивували
0
0
21:28 27.05.2017
Грузія намагається повернути в країну громадян, які виїхали за кордон і обіцяє легкий спосіб відновлення громадянства
0
0
20:55 27.05.2017