Комітет з розвідки американського Конгресу перевірить заяву президента Дональда Трампа щодо звинувачень на адресу Барака Обами.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Комітет досліджує, вів уряд стеження за будь-якими представниками кампаній політичних партій", - сказав республіканець Девін Нуньєс, який очолює комітет, передає AFP. При цьому він не став акцентувати увагу на заяві Трампа.
Інший республіканець в Сенаті Том Коттон відзначив, що вони будуть "слідувати за фактами, куди б ті не вели".
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в США спростували звинувачення Дональда Трампа в сторону екс-президента Барака Обами в прослуховуванні телефонних розмов.
Представники Обами заявили, що подібні звинувачення не мають під собою правдивого підстави, адже подібний наказ не має право давати, навіть, президент. Чиновники повідомляють, що подібні заяви Трампа - лише спроба відвести увагу від скандалу з російським дипломатом. Тому як діючий президент не пред'явив ніяких доказів.