Менше ніж через тиждень в Нідерландах відбудеться референдум щодо Угоди про Асоціацію з Україною. Він буде носити консультативний характер, але його підсумки не надто райдужні для нашої країни. Росія запускає інформаційні кампанії, в яких лякають голландців високим рівнем корупції, криміналітету та соціальної нерівності в Україні.

Про це повідомляє видання "Сегодня". Екс-віце-прем'єр України з питань євроінтеграції Олег Рибачук зазначив, що дива на референдумі не відбудеться і варто чекати негативного рішення.

"У них свої проблеми, інформаційний шквал негативної інформації про Україну, який, природно, ніякі зусилля нашої влади, яка постійно перебуває в кризі, не могли перебити", - пояснив він.

Читайте також: Нідерланди підтримають Україну заради своєї безпеки - Рютте

В Україні, за його словами, немає досвіду проведення агітації в інших країнах. Голландцям на референдум винесли питання, який більше відноситься до теми інтелектуального аналізу експертів зовнішньої політики. Пересічним громадянам важко розібратися в його тонкощах.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 1-7 червня для всіх знаків Зодіаку: Близнят розриває, Діви метушаться, а Козорогам краще бути одним Соціальна допомога перетвориться на борг: отримувачів субсидії змусять повернути гроші Доведеться затягнути паски та продати останню сорочку: готуються нові тарифи на опалення Три місяці по 3600 гривень: пенсіонерам виплатять допомогу
Показати ще

Рибачук наголосив, що кампанію проти України ведуть потужні зовнішні сили і на це виділяється серйозне фінансування. Він додав, що також розігрується внутрішня карта Нідерландів.

Рибачук заявив, що Кремль задіяв великі сили для пропаганди і приділяв референдуму велику увагу. Зусиль же наших активістів було недостатньо для створення позитивного іміджу України. Для голландців наша країна залишилося далекою і незрозумілою.