У Росії готують так званий елітний підрозділ хакерів – групу APT 28 формують за таємними вказівками розвідки.

Про це повідомляє The Financial Times.

Експерти стверджують, що більшість із них мають чималий досвід в організації кібератак (більше десяти років), у тому числі на дипломатичні ресурси Заходу. Підтвердили створення відповідної організації очевидці з різних країн: Ізраїлю, Німеччини, Америки та Британії. Втім, російська сторона заперечує створення такої групи.

Існує припущення, що саме хакери з APT 28 кілька років тому намагалися зламати ресурси іноземних телеканалів, серед яких були CNN та ВВС, а також кількох офіційних відомств. Зацікавилися російські "куратори", зокрема, військовими ресурсами НАТО та спробували скомпрометувати конкурента Дональда Трампа під час виборів – Гілларі Клінтон.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Міноборони РФ офіційно підтвердило наявність кібервійськ, чисельність яких коливається у межах тисячі осіб.

Популярні новини зараз
Нові критерії мобілізації: ТЦК оновлює списки призовників - під загрозою три категорії Термінове оновлення для "Резерв+": що треба негайно зробити Від ТЦК більше не сховатись: з'явилась нова система оповіщень - приходитимуть миттєво Мільйонам пенсіонерів дали шанс на перерахунок: як збільшити виплати
Показати ще