При розкопках некрополя в Китаї імператорської династії Західна Хань 206 до н. е. - 24 н. е. археологи знайшли скарб із золотих монет і злитків у вигляді копит в одній з гробниць.

Про це повідомляє місцеве видання Синьхуа.

Всього на території некрополя, який займає близько 40 тисяч квадратних метрів, виявили 285 золотих артефактів вагою 40-250 г кожен. Всі вони лежали в лакових скриньках під ліжком багатої людини в головній камері гробниці.

За словами керівника розкопок Синь Лі Сян, це найбільша знахідка династії Західна Хань.

Читайте також: "Золотий потяг" у Польщі - легенда

Популярні новини зараз
У Маріуполі виявили черговий слід російських злочинів - понад 100 тіл лежало в житловому будинку після бомбардувань Лукашенко готується зрадити путіна у війні з Україною, загибель буде миттєвою: "Можна посадити в Херсонській області" Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай не стримав сліз, згадуючи роки з мамою: "Ми тільки..." Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою"
Показати ще

Довідка. Розкопки у некрополі ведуть з 2011 року. На думку вчених, там похований онук видатного імператора Ву - Лю Хе, який правив 27 днів. Не виключено, то золото у скриньках належало йому.

Відзначимо, що на території некрополя знаходяться вісім поховань. У них знайшли бронзові монети, дерев'яні таблички, нефритові статуї та інші цінні артефакти.