Молода пара з провінції Хенань, Китай, виявилася в незручному положенні, коли на їх весілля в суботу майже ніхто не прийшов. Про це пише Mashable.

У ці вихідні дні на кілька китайських регіонів обрушилася одна з найстрашніших бур за останні роки. кілька частин Китаю був збитий з одним з найстрашніших бур в новітній історії. Багато китайців вирішили залишитися в закритих приміщеннях, щоб забезпечити свою безпеку.

Сповнена рішучості вийти заміж за любов всього її життя, незважаючи на те, чи прийдуть гості, наречена Чжоу Тянь встала на світанку, щоб підготуватися до весілля. Кілька годин по тому в майже порожньому банкетному залі її наречений терпіліво чекав біля вівтаря.

Із запрошених трьох сотень гостей на весілля прийшли лише 10 родичів. Згідно з інформацією газети "Женьмінь жибао", подружжя привітали користувачі інтернету за допомогою китайського аналога Twitter - сервісу Weibo.

Читайте також: Наречена потонула на власному весіллі

Популярні новини зараз

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Андре Тан одягнув Катю Осадчу у вузькі сукні, від вагітного животика жодного сліду: "Спадщина предків"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

На початку липня наречена з Підмосков'я потонула на власному весіллі. Молода жінка після випитого алкоголю вирішила переплисти Клязьминское водосховище.