Латвійська влада продовжують встановлювати паркан на кордоні з Росією. Зараз загальна його протяжність становить трохи більше 23 кілометрів.

Як повідомляє "Цензор.нет", латвійський уряд сповнений рішучості побудувати паркан на кордоні з Росією для затримання людей, які намагаються нелегально мігрувати в Латвію. Зараз загальна довжина паркану становить трохи більше, ніж 23 км, в 2017 році планується побудувати ще 60 км. З державного бюджету на це виділили 6,3 млн євро. Висота огорожі складає 2,7 метра, при цьому його верхня частина обладнана колючим дротом.

Читайте також: Латвія за чотири роки побудує стіну на кордоні з Росією

Крім забору Латвія має намір обладнати прикордонну смугу завдовжки в 150 км для запобігання небажаної і нелегальної міграції з Росії.

Наскільки відомо Знай.ua, загальна протяжність російсько-латвійського кордону становить 276 км, паркан ж буде охоплювати 193 км. Інша частина прикордонної зони - природні перешкоди. Всього Латвія запланувала витратити на обладнання кордону приблизно 17 млн ​​євро.

Популярні новини зараз
"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди Астрологиня назвала три міста, де буде небезпечно: радить приготуватися до "спекотного" квітня Чоловік ігнорував біль у пальці, а потім зліг у лікарню з раком нирки: "Залишалося жити кілька днів" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще