Глава зовнішньополітичного відомства країни-агресора Сергій Лавров звинуватив американські спецслужби в прослуховуванні розмов посла Росії в США Сергія Кисляка.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Як заявив міністр закордонних справ Росії, представники розвідспільноти офіційно, хоч і анонімно, розповідали американським журналістам про те, що розмови російського посла Кисляка постійно прослуховувалися, в тому числі його звіти Москві про те, що він робить у Вашингтоні, виконуючи свої обов'язки.

Лавров звернув увагу на те, що інформація про прослуховування телефонних розмов голови російської дипмісії у Вашингтоні з'явилася після скандалу про переговори колишнього радника Дональда Трампа з нацбезпеки Майкла Флінна з Москвою.

Глава МЗС РФ сказав, що необхідно звертати увагу на дії тих, хто давно довів, що намагається відслідковувати будь-які події в усьому світі, у тому числі не зовсім законними способами.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", розмови між послом Росії в США Сергієм Кисляком і генерал-лейтенантом у відставці Майклом Флінном аналізувала ФБР.

Насправді, електронне спостереження за російськими чиновниками і агентами, які працюють у США – один з обов'язків ФБР.