Lego вперше створили персонажа в інвалідному візку (фото)

поділитись
Ребека Аткінсон запустила кампанію "ToyLikeMe" в минулому році, закликаючи Lego звернути увагу на дітей с особливими потребами

Запуск нових фігурок Lego - це великий прорив в завершенні культури маргіналізації, та крок назустріч дітям та всім людям з особливими потребами. Про це пише Знай, з посиланням на Independent.

Все почалося с того, що Ребека Аткінсон запустила кампанію "ToyLikeMe" в минулому році, закликаючи Lego звернути увагу на дітей с особливими потребами.

Петиція, в підтримку серійного виробництва спеціальних фігурок, на Change.org набрала більше 20 тисяч переглядів. В ній йдеться про те, що в світі живе понад 150 мільйонів дітей з різними вадами. "Вони живуть у світі, який не помічає їх, не розуміє. Особливо це стосується великих компаній, які створюють для них іграшки, які так потрібні їм на різних етапах їх розвитку".

Читайте також: Мер Лондона знявся в рекламі Minecraft (відео)

Благодійні організації також високо оцінили цей вчинок, кажучи, що діти з обмеженими можливостями тепер почуватимуться більш впевнено. "Багато батьків говорять про те, що для їх дітей дуже важливо мати іграшки, які вони можуть ідентифікувати з собою, тому що це формує їх впевненість, самооцінку, та відчуття того, що вони є частиною соціуму, - говорять в організації. А сама Аткінсон, коментуючи вчинок Lego, сказала, що тепер вона щаслива.

Вперше цю фігурку побачили в магазині Нюрнберга (Німеччина) в середу. Проте, речник компанії Lego Ема Оуєн повідомила, що фігурки в інвалідних візках будуть доступні в магазинах з червня.

[image=61124]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Lego, конструктор Lego
"Акушер-гінеколог, медичний психолог, представник Єпархії ..."
0
0
11:28 25.04.2018
Зрозуміло, пов'язувати ці дві події немає необхідності
0
0
11:25 25.04.2018
Накасоне змінив чинного главу АНБ
0
0
10:11 25.04.2018
Західні країни шукають можливі шляхи, як обійти російське вето
0
0
09:58 25.04.2018
Заборона на ввезення західних ліків входить в один з пунктів контрсанкцій
0
0
09:28 25.04.2018