Двигун літака Aerolineas Argentinas загорівся в міжнародному аеропорту імені Кеннеді (Нью-Йорк).

Один з пасажирів зняв на відео момент загоряння. Очевидці стверджують, що було ясно чути вибух. Відеоролик виклали на Youtube.

Читайте також: РосЗМІ запустили фейк про українську Мрію

Повідомляється, що злітно-посадкову смугу тут же перекрили, а до літака прибула команда пожежників. Інформації про постраждалих не надходило. Про причини займання поки що нічого не відомо.

Популярні новини зараз
ПФУ попередив пенсіонерів, субсидіантів та пільговиків: потрібно зробити у 10-денний термін Літо почнеться зі зростання тарифів: які платіжки збільшаться Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що український "Бориспіль" вийшов на один рівень з міжнародними аеропортами Європи.