Російському підприємцю Костянтину Малофєєву керівництво банку ВТБ списало борг у сумі 596 млн дол за те, що він підтримує донбаських сепаратистів.

Про це повідомляє Коммерсантъ.

Бізнесмен свого часу заснував інфестиційний фонд Marshall Capital Partners. 4 роки тому між ним та банком ВТБ розгорівся конфлікт через те, що Малофєєв взяв кредит у розмірі 225 млн дол для придбання підприємств з вироблення молочної продукції. За не вчасне повернення коштів, на взяту суму виросли відсотки у розмірі 371 млн дол. Банк вимагав у Малофєєва сплатити борг, але той не розраховувався впродовж кількох років. Раптово вони уклали мирну угоду і банк списав йому заборговану суму. Крім того, підприємець відкликав позов на банк, відправлений ним до лондонського Високого суду. У позові він вимагав, щоб у фінансовій установі йому відшкодували збитки, які він отримав внаслідок арешту банком його коштів в розмірі 600 млн дол. А на вимогу ВТБ російське МВС зупинило кримінальну справу про розкрадання банківського кредиту в розмірі 225 млн дол.

"Дійсно конфлікт між банком та Малофєєвим владнали. Жодних подробиць не розповідаємо. Підприємець часто публічно говорив слова на підтримку Донбасу та бойовиків. Також регулярно надає допомогу місцевим жителям. Можливо, це стало причиною врегулювання конфлікту", - повідомив інформатор із близького оточення Малофєєва.

У прес-службах підприємця та банку підтверджують факт перемир'я двох сторін та відмовляються від коментування будь-яких деталей угоди.

Популярні новини зараз

У Львові помітили розкішний британський кросовер за ціною тисяч мінімалок - простим українцям такого не купити

Фреймут в обіймах красеня зруйнувала репутацію "снігової королеви": "Завжди закохана"

Українка народила доньок-близнючок у "сорочці", кадри стали сенсацією: унікальні дівчатка

Прогноз на зиму 2020-2021 в Україні: синоптик попередив про -24 морозу та снігопади

Показати ще