Мандрівник Джошуа Сміт вирішив створити мініатюрні копії всіх міст, які свого часу відвідував. Найменші будівлі та вулиці він робить за зразком тих, що бачив у Гонконзі, Сіднеї, Лос-Анджелесі.

Про це повідомляє "ВВС Україна".

Його роботи найближчим часом представлять на виставці New Realities ("Нові реальності"), яка відбудеться у галереї Muriel Guepin Gallery , що у Нью-Йорку .

За словами Сміта, варто бути дуже уважним у будь-якій країні, адже ніколи не знаєш, що стане наступним експонатом: старі тротуари, історичні вулиці чи будинки, заклеєні афішами.

Наприклад, під час своєї поїздки до Сан-Франциско його надихнула невелика будівля, що знаходиться на Віллоу-Стріт, а в одному із районів Сіднея митець знайшов звичайний контейнер, який вирішив взяти за прототип до чергової роботи.

Австралійські квартали також не стали виключенням – зацікавили хатинки місцевих мешканців, які світяться уночі десятками лампочок.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що художники-аматори перейшли на новий вид мистецтва – реалістичні зображення за допомогою кулькової ручки. Серед таких робіт можна зустріти портрети, емоційні гіперправдиві ілюстрації та вигаданих персонажів, що нагадують про азіатську культуру.