Історія шотландського марафонця Діона Леонарда, до якого на старті забігу приєдналося мале собача і подолало з ним 37 кілометрів пустелею Гобі, стала відомою на весь світ.

Як писала Boredpanda, чоловік збирався узгодити все з фінансами та документами на перевезення і забрати песика з Китаю додому.

На жаль, поки Діон намагався вирішити бюрократичну сторону питання, для чого йому довелося повернутися додому до Шотландії, собака загубилася.

Коли спортсмен про це дізнався, він неабияк засмутився, але потім купив квиток назад в Китай і вирішив знайти свого Гобі (а саме так він назвав собача) самостійно.

Читайте також: Собака показав, як треба відпочивати (ВІДЕО)

Леонард порозвішував по всьому місту, де тварину останній раз бачили, листівки з проханням допомогти загубленого друга. На пошуки пішло чимало часу, але минулого тижня нарешті один із жителів упізнав собаку і подзвонив Діону.

Коли легкоатлет зайшов у приміщення, де знаходився Гобі, той відразу підбіг до нього і застрибав від радощів. Тоді чоловік вкотре зрозумів, наскільки ця собака йому дорога.

Тепер він вирішив залишатися в Китаї до того часу, поки всі документи на тварину не оформить і не виїде з нею з країни. Вдруге втрачати вірного друга Леонардо не хоче.

Нагадаємо, безпритульне цуценя пробігло з шотландським спортсменом більшу частину марафону.