Мати зробила доньку вбивцею

поділитись
В американському штаті Массачусетс сталося жахливе вбивство. 23-річна Джипсі Бланшард вбила свою матір Ді Ді за те, що вона усе життя ставилась до неї, як до хворої

В американському штаті Массачусетс сталося жахливе вбивство. 23-річна Джипсі Бланшард вбила свою матір Ді Ді за те, що вона усе життя ставилась до неї, як до хворої.

Як пише BuzzFeed, Джипсі народилась із несуттєвими порушеннями здоров'я, однак її матір поставилась надто серйозно до проблеми. Вона постійно вигадувала для доньки нові хвороби та зрештою, зуміла переконати лікарів, що у дівчинки м'язова дистрофія.

Усе життя Ді Ді Бланшард возила доньку на інвалідному візку та розповідала знайомим про її страшну хворобу. Вона навіть примусово голила дівчині голову та брехала про її вік. Однак 23-річна Джипсі була фактично здоровою та вирішила покінчити із знущаннями матері.

На одному з християнських сайтів Джипсі познайомилась із хлопцем Ніколасом та розповіла йому правдиву історію. Парочка вирішила вбити Ді Ді, а одного дня друзі жінки побачили на її сторінці Facebook повідомлення "Я вбив цю сучку, хаха!".

Поліція приїхала до будинку Бланшардів та знайшла тіло Ді Ді. Джипсі та Ніколас зізнались у вбивстві, але не шкодують про свій вчинок. Після смерті стало відомо, що матір дійсно вигадувала своїй донці хвороби і позбавила її нормального життя. Американська Феміда стала на бік Джипсі та присудила їй мінімальний термін за вбивство - 10 років.

Портал "Знай" писав про вбивство американця за допомогою Twitter. 21-річний хлопець розповів про наміри у соціальній мережі та розправився із сусідом.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вбивство, донька вбила матір, сша
Навка зізналася, що відразу він їй навіть не сподобався.
0
0
07:00 18.03.2018
Помаранчеве сяйво помічають зазвичай на заході
0
0
05:19 18.03.2018
Пасажири зраділи товариству
0
0
03:00 18.03.2018
Ви у це не повірите
0
0
00:22 18.03.2018