Працівники московського метрополітену повідомили, що керівництво метро приховує інформацію про аварії. Два роки тому там під час аварії поїзда загинули 24 людини.

Портал "Радіо Свобода" повідомив, що катастрофа в московському метрополітені сталася 15 липня 2014 року в 8:39 (по московському часу). В результаті аварії потягу, який зійшов з рейок між станціями "Парк Перемоги" і "Слов'янський бульвар" Арабсько-Покровської лінії, загинули 24 людини, 150 були госпіталізовані.

Офіційною причиною аварії тоді назвали "неправильно зафіксований стрілочний механізм". Трьох посадовців визнали винними, вони отримали терміни від 5 з половиною до 6 років колонії. Главу метрополітену Івана Бесєдіна всього лише звільнили.

За версією слідства, катастрофа сталася через те, що при врізці стрілочного переводу на діючій лінії метро, обвинувачені знехтували вимогами безпеки. Тоді ж стрілочний механізм зафіксували звичайним 3-міліметровим дротом, який порвався. Внаслідок поїзд зійшов з рейок.

Два роки по тому працівники метрополітену розповіли, що керівництво не повідомляє інформацію про більшість подій, які трапляються в метро.

Популярні новини зараз

Будь-яка жінка позаздрить: 98-річна мама Сильвестра Сталлоне показує в Instagram свої незвичайні будні

Погода на 22 січня: збудеться синоптична мрія українців

Літак зазнав зіткнення в небі над Україною: життя пасажирів перетворилось на десяток годин нервового очікування

"Назвали Жуком": у Запоріжжі сім'я виховує цуценя з дуже незвичайною зовнішністю, - єдине таке у світі

Показати ще

Також вони наголосили, що зараз у Московському метрополітені до серйозних аварій і навіть людських жертв можуть привести: скорочення співробітників, вироблений ресурс обладнанні, нестача запчастин.

Читайте також: Очевидці сфотографували привид байкера після аварії

Нагадуємо, Київський метрополітен зняв обмеження по швидкості на певних ділянках. Тепер відстань від станції метро "Видубичі" до станції "Позняки" долається за більш короткий час.