Москва відхрестилася від десятків тисяч власних солдатів

поділитись
"Збільшення кількості нагороджених військовослужбовців обумовлено зростанням інтенсивності раптових перевірок боєготовності"

Експерти Bellingcat заявили про те, що в Україні воюють десятки тисяч росіян, однак в Міноборони Росії це заперечують.

Відповідну заяву опубліковано на офіційній сторінці Міноборони РФ в Facebook.

Відзначимо, експерти Bellingcat проаналізували різке зростання вручених в Росії бойових нагород у2014 і 2015 роках. Вони прийшли до висновку, що "швидше за все, в конфлікті на сході України брали участь або вносили в нього внесок десятки тисяч російських військовослужбовців. Свій звіт експерти опублікували 31 серпня.

У Міноборони РФ заявили, що названі в доповіді Bellingcat ордени і медалі вручаються не тільки за участь в бойових діях, а й за забезпечення безпеки (зокрема, зимових Олімпійських ігор в Сочі). Крім того, "за проведення контртерористичних операцій на Північному Кавказі, а також за участь у навчаннях і маневрах, за відмінні показники в бойовій підготовці, під час виконання військового, службового або громадянського обов'язку і при інших обставинах, пов'язаних з ризиком для життя".

Як уточнили в Міноборони РФ відносне збільшення кількості нагороджених військовослужбовців в 2014-2016 роках обумовлено, насправді, зростанням інтенсивності раптових перевірок боєготовності військ і інших заходів бойової підготовки в армії та на флоті.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", експерти міжнародної групи розслідувачів Bellingcat довели причетність РФ до авіаудару по Алеппо.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Bellingcat, агресія, РФ
Працівники дільничної комісії без проблем підтвердили особу екстравагантного гостя
0
0
22:47 18.03.2018
Кількість постраждалих, за даними поліції, може збільшитися
0
0
22:25 18.03.2018
Росія 9 рік цілиться в топ-5 економік світу, але безуспішно
0
0
22:14 18.03.2018
Суд відхилив заяву особи про те, що вона жива
0
0
21:30 18.03.2018