Водолази знайшли уламки паровоза на дні озера в США, повідомив Atlas Obscura.

Вагони паровоза, затонулого у 1910 році, знайшла група ентузіастів у 2014 році. Але тільки у серпні 2016 року було виявлено локомотив. Руйнування, отримані при аварії, виявилися занадто серйозними - водолази залишили надію організувати підняття паровоза з дна.

Читайте також: Вчені знайшли уламки наднової зірки

Локомотив Канадської тихоокеанської залізниці зіткнувся з камінням, що потрапило на рейки. В результаті, він полетів прямо в озеро - загинуло три машиніста.

Популярні новини зараз
Українців змушують платити за повітря: як нова схема від комунальників залишає з пустим гаманцем Військову підготовку у школах та вишах скасують: молоді підготували нову альтернативу Навіть родичів змусять платити: українцям доведеться повернути державі пільги на оплату комуналки "Зупинить жінка": екстрасенс побачила завершення війни в Україні
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай", вчені виявили гігантський череп тиранозавра.