Ліззі Веласкес – американка, хвора на незвичайну недугу що викликає дефіцит ваги, презентувала документальний фільм про її життя. Прем'єра стрічки "Хоробре серце: Історія Ліззі Веласкес", яка відбулася в Техасі, мала широкий суспільний резонанс. На думку організаторів, громадськість була підкорена.

На прем'єрі також були присутні екс-однокласники Ліззі. Колись саме вони першими виклали на YouTube відео з дівчиною, позначивши його "сама потворна".

Медики повідомляють, що у 26-річної леді невиліковне і дуже рідкісне і захворювання: Лізі ніколи не зможе набрати вагу. Щоб не схуднути ще більше, їй доводиться їсти кожні 15 хвилин. Таких хворих всього лише троє на Землі.

Незважаючи на свою нелегку долю, дівчина веде активне соціальне життя. Веласкес ініціювала кампанію по боротьбі з цькуванням на несхожих на інших людей у суспільстві. Її діяльність знайшла багато прихильників. Так, фільм "Хоробре серце" знятий на благодійні внески від людей, небайдужих до проблеми "інших". Бюджет фільму склав близько 215 000 доларів.

Веласкес також є автором 3-х посібників з психології для людей, які хочуть впоратися з безпідставно жорстоким ставленням з боку соціуму.

Популярні новини зараз

"Оце так груди!": Тодоренко у відвертому вбранні вразила змінами на червоній доріжці

Головне за ніч: пропозиція Путіна Зеленському, палаючі склади ЗСУ та стрілянина в українській школі

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще