На сто кілограмів за три тижні перебування в індійській лікарні схудла 36-річна 500-кілограмова єгиптянка Еман Ахмед Аб Ель Аті, яка вважається найважчою жінкою у світі.

Досягнути таких вражаючих результатів за відносно короткий термін їй допомогли рідка дієта, багата на білки та харчові волокна. Вона передує баріатричній операції, пише видання Hindustan Times.

Хірургічне втручання відбудеться після того, як лікарі отримають результати генетичного аналізу.

Медики сподіваються, що операція по зменшенню шлунка, дієта і фізіотерапія допоможуть Ахмед схуднути на 200 кілограмів протягом наступних шести місяців. Якщо це вдасться, жінка зможе знову сидіти і самостійно їсти.

Ахмед Аб Ель Аті 25 років була прикутою до ліжка через надмірну вагу. Після того, як її історія розлетілася по всіх світових ЗМІ, чимало людей захотіли допомогти єгиптянці, а лікувати її зголосилися в Індії. В отриманні візи жінці допомогла міністр закордонних справ Індії Сушма Сварадж.

Популярні новини зараз

Лідія Таран у спальні показала свого "Толика": "Мій новий..."

Українські депутати прийняли присягу під угорський гімн: "Готують кримський сценарій"

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

Показати ще

З лютого вона перебуває на лікуванні.

Причиною ожиріння цієї людини стала рідкісна патологія. Організм жінки через дисфункції залоз накопичує занадто багато рідини. Також у неї діагностували елефантіаз, викликаний паразитичними нематодами.

Як писав інформаційни портал "Знай.ua" астронавт Європейського космічного агентства Томас Песке показав вражаючий знімок Єгипту з космосу.