23 березня центр Москви прикрасив 8-метровий плакат на честь журналістки Ксенії Собчак і її другої половини – Максима Віторгана. Стало відомо, що творці величезного плаката – арт-майданчик Главплакат. Про це він поінформував громадськість на своєму офіційному сайті.

Банер красується навпроти Театру Нації. За наявними даними, цю подію спровокувала недавня гра Ксенії Собчак у постановці "Одруження". Ксенія отримала хороший гонорар за цей театральний дебют. Місцеві активісти – борці за культуру, обурені моральним обличчям Собчак, поспішили нагадати про нього москвичам і гостям столиці. Плакат виставив на огляд їх жорсткі цитати з нецензурною лайкою, які навряд чи додадуть гламурного блиску іміджу телеведучої та її чоловіка.

Таким чином активісти привернули увагу до питання про відповідальність публічної людини перед суспільством і про те, який зразок вона собою являє. І взагалі, чи повинні люди оплачувати таку "культуру"?

Втім, пара що оскандалилася, вже брала участь в інформаційній війні зі своїми ворогам: нещодавно вони створили перформанс, в якому обігрувалася одна з драматичних сцен фільму "Хрещений батько" – як не зовсім тонкий натяк всім недоброзичникам.