Московська влада підготували новий список з 107 адрес, де незабаром будуть знесені торгові точки і магазини, які, на думку влади, встановлені незаконно.

Про це повідомляє видання SLON.

Відзначимо, перший етап знесення пройшов в лютому 2016 року. Тоді за одну ніч знесли понад сто торгових павільйонів і магазинів, які влада визнала самовільно зведеними.

Під ківш бульдозера потрапили дрібні споруди біля станцій метро. Крім того знесли і знаменитий ТЦ "Піраміда" на Пушкінській площі й інші будови, що стояли на своєму місці десятиліттями.

Зробити це вдалося завдяки новій нормі Цивільного кодексу, яка дозволяє мерії самостійно "призначити" об'єкт самобудом і знести його в обхід суду.

Популярні новини зараз
Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line
Показати ще

Після першої "ночі довгих ковшів" в мерії відразу попередили, що далі буде.

І поки закон оскаржується в Конституційному суді, московська влада вже склала список із ще 107 адрес, де незабаром з'явиться будівельна техніка.

У новий перелік потрапили в основному невеликі торгові павільйони у метро, ​​однак є і великі будови. Будуть знесені багатоповерхові торгові споруди біля станції "Вулиця 1905 року", повністю приберуть Нагатінський ринок.

Знесення почнеться в ніч на понеділок 29 серпня.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.UA", у Києві знесення МАФів перетворилося на погром.