У мережі з'явилися нові фото з відпочинку екс-президента США Барака Обами на Карибах.

Відразу ж після інавгурації Дональда Трампа колишній господар Білого дому вирушив на канікули на сонячний острів британського мільярдера Річарда Бренсона, пише Time.

Йдеться про острів Неккер у Карибському морі, який належить бізнесмену.

На знімках, які опублікувало видання, видно, що Обама проводить відпочинок активно, а не лежачи з газетою у шезлонгу.

Читайте також: Трамп повідав про взаємну любов з Обамою

Популярні новини зараз
Мобілізовані масово йдуть в СЗЧ: військовий назвав справжні цифри та причини Порятунок у літні дні: як охолодити житло у спеку без кондиціонера та вентилятора Пенсіонерам виплатять разову допомогу: хто додатково отримає від 450 гривень Роки праці більше не важливі: у ПФУ повідомили про новий пенсійний порядок
Показати ще

Екс-президент спробував кайтсерфінг, а Бренсон - фойлборд. А ще вони влаштували між собою "морські змагання", в яких Обама здобув перемогу.

Чим у цей час займалася дружина Барака, Мішель, невідомо. Можливо, вболівала за чоловіка з берега.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", бейсболка Обами і шорти Мішель викликали фурор у соцмережах.